Burri në Sarandë hyn në market me mbathje grash, për pak i bien

Date:

- Advertisement -

Një skenë e çuditshme dhe aq e turpshme është fotografuar në Sarandë.

Një supermarket në Sarandë, një çift burrash kanë hyrë në market për të blerë por janë parë veshur në mënyrë jo të përshtatshme në një ambient publik.

Në foto shihet se njëri prej tyre ka hyrë me mbathje grash, që dhe ato për pak po i bien.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...