Burri në Sarandë hyn në market me mbathje grash, për pak i bien

Date:

- Advertisement -

Një skenë e çuditshme dhe aq e turpshme është fotografuar në Sarandë.

Një supermarket në Sarandë, një çift burrash kanë hyrë në market për të blerë por janë parë veshur në mënyrë jo të përshtatshme në një ambient publik.

Në foto shihet se njëri prej tyre ka hyrë me mbathje grash, që dhe ato për pak po i bien.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...