“Ça ishte kjo mo?” / Momenti kur banorët e “Big Brother” dëgjojnë breshërinë e kallashnikovit, tremben Qetsori dhe Kristi

Date:

- Advertisement -

Persona të paidentifikuar zbrazën kallashnikovin drejt fasadës së televizionit Top Channel, rreth një orë pas mesnate, duke i shkaktuar vdekjen rojes së godinës.

Të paktën 22 gëzhoja mësohet se janë gjetur në vendin e ngjarjes, ndërsa zhurma e plumbave është dëgjuar edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, që ndodhet shuëm pranë ambienteve të televizionit në Manëz.

Ka qenë Kristi ai që pas breshërisë së armës ka pyetur “çfarë ishte kjo”? Ndërsa Qetsori i është përgjigjur “Kallash”. “Ndoshta kanë kaluar me makinë dhe kanë qëlluar në ajër”, është shprehur Qetsori.

Fatkeqësisht nga ngjarja terrorizuese, një plumb ka zënë rojen e godinës, duke i shkaktuar vdekjen.

Vetëm pak çaste pas ngjarjes së rëndë, një makinë tip “Range Rover” është gjetur e djegur në Golem të Kavajës, dhe dyshohet se i përket autorëve.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...