Uncategorized

Nuk ka përballje me Francën, Gjermaninë dhe Anglinë, Shqipëria mund të shkojë në Europian nëkrahë të gjigantëve të Europës

Shqipëria po përjeton një nga momentet më të bukura në histori. Kuqezinjtë janë vetëm një pikë lart përsëritjes së suksesit të vitit 2016, kur...

“Ia kam lënë në dorë Zotit”, Noizy reagon pasi kushëriri i dogji lokalin

Eraldo Musteqja është 26-vjeçari që u arrestua mëngjesin e sotëm pasi akuzohet si autor i zjarrit të rënë në lokalin e reperit Noizy në...

Manovrat e Allajbeut/ Blen spitalin e vet Amerikan për 24 milion euro, a duhet të nis hetimi për pastrim parash?!

Biznesmeni Klodian Allajbeu do të jetë pronari i ri i Spitalit Amerikan (American Hospital). Blerja do të kryhet nëpërmjet marrjes së kontrollit të aksionerit...

1 milion veta demonstrojnë në Francë. Këta janë protestues e jo si në Tiranë…!

Më shumë se 1 milion vetë demonstruan në të gjithë Francën të enjten kundër reformës në sistemin e pensioneve dhe në disa raste protestat...

“Kollovar tek shtëpia e gruas do shkosh”, Olta ngacmon Luizin, ja si reagon Kiara

Ditën e djeshme ka pasur një debat të tensionuar mes Kiarës dhe Oltës, teksa gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar edhe kunjat. Së fundmi për...

Popular

Subscribe

spot_imgspot_img