“Kollovar tek shtëpia e gruas do shkosh”, Olta ngacmon Luizin, ja si reagon Kiara

Date:

- Advertisement -

Ditën e djeshme ka pasur një debat të tensionuar mes Kiarës dhe Oltës, teksa gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar edhe kunjat.

Së fundmi për të hapur vend për të rinjtë, Luizi i ka zhvendosur rrobat tek dollapi i Kiarës, ndërkohë që Olta e ka cilësuar këtë të fundit si kollovar.

Menjëherë Kiara e ka mbrojtur edhe pse Olta nuk ka hequr dorë prej asaj çfarë tha.

Olta: Kollovar do shkosh tek shtëpia e gruas

Kiara: Nuk quhet kollovar ashtu

Olta: Nuk e di unë kështu quhesh. Nuk është fjalë e keqe ajo Kiara pse të djeg ty.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...