Çfarë po ndodh në BBV? Dea Mishel i futet në dush Kristit (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Banorja e “Big Brother Vip” Dea Mishel njihet për raportet miqësore që ka me banorët e tjerë.

Së fundmi bukuroshja është parë shumë e afërt me Kristin, teksa e ka ndihmuar atë të pastronte qafën dhe kokën, pasi e kishte të vizatuar.

Theksojmë se më herët Dea ka thënë se ka tension në momentin kur i afrohet Kristi. Jo vetëm kaq, por në prime-n e kaluar Kristi nominoi Jorin dhe Elvisin duke thënë se nuk dëshiron që Dea të ketë banorë të fortë në nominim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...