Cila politikane shqiptare do ishe? Efi i përgjigjet Luizit: Jozefina Topalli, reagimi i tij s’duhet humbur

Date:

- Advertisement -

Katër finalistët e Big Brother nuk po humbin asnjë moment nga orët që i kanë mbetur për të bërë biseda nga më të ndryshmet me njëri-tjetrin.

Një prej bisedave pikante që tërhoqi vëmendje ishte pyetja që i bëri Luizi Efit.

Luizi: Cila politikane shqiptare do ishe?

Efi: Jozefina Topalli (dhe qesh)

Këtë moment e ka marrë edhe Luizi me humor i cili qeshi gjithashtu.

Luizi: Ah vdiqa fare

Kujtojmë që Luizi ka qenë për 10 vite i lidhur me vajzën e Jozefina Topallit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...