Cila politikane shqiptare do ishe? Efi i përgjigjet Luizit: Jozefina Topalli, reagimi i tij s’duhet humbur

Date:

- Advertisement -

Katër finalistët e Big Brother nuk po humbin asnjë moment nga orët që i kanë mbetur për të bërë biseda nga më të ndryshmet me njëri-tjetrin.

Një prej bisedave pikante që tërhoqi vëmendje ishte pyetja që i bëri Luizi Efit.

Luizi: Cila politikane shqiptare do ishe?

Efi: Jozefina Topalli (dhe qesh)

Këtë moment e ka marrë edhe Luizi me humor i cili qeshi gjithashtu.

Luizi: Ah vdiqa fare

Kujtojmë që Luizi ka qenë për 10 vite i lidhur me vajzën e Jozefina Topallit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...