VIDEO/ Idrizi për Dukën: Më vjen zor ti them emrin, mos më prishni mëngjesin…

Date:

- Advertisement -

Sot në teatrin “Petro Marko” të qytetit të Vlorës, po mbahet një dëgjesë publike, nga ku më pas do të shpallet projekti fitues për stadiumin e ri. duka-idrizi

VIDEO

Teksa presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi po futej në sallë, ka bërë një deklaratë për mediat. Teksa u pyet për presidentin e FSHF-së, Armand Duka, ai iu lut që të mos ta përmendnin emrin e tij pasi nuk dëshionte që ti prishej mëngjesi.

“Ju lutem mos na prishni festën me personazhe që më vjen zor tju zë emrin në gojë, ju lutem. As unë nuk kam përplasje me Dukën, skam përplasje me asnjeri. Thjesht jam përfaqësues i një institucioni që i është mbyllur stadiumi dhe një personazh që për 4 javë nuk do të shoh as ndeshjet e Flamurtarit. Ju lutem, kam ngrënë një mëngjes shumë të mirë, mos ma prishni mëngjesin”, deklaroi Idrizi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....