‘Çmendet’ Vëllai i Madh, ja sa kushton bileta për të ndjekur finalen e Big Brother VIP

Date:

- Advertisement -

Ditën e sotme jane bërë publike shumat që do të paguajnë fansat që duan të ndjekin nga afër finalen e madhe të Big Brother Vip në 6 Majit.

Në faqen zyrtare të “Top Channel” thuhet se të gjithë ata që duan të ndjekin nga afër finalen do të duhet të paguajnë bileta që nisin nga 500 euro, dhe për arsye sigurie vendet do të jenë të limituara.

Kërkesa për bileten do të duhettë bëhet vetëm përmes emailit zyrtar.

Linku në fjalë është shpërndarë dhe nga vetë moderatorja e programit Arbana Osmani.

Fillimisht u tha se finalja do të mbahej në ambientet e Air Albania, por deri tani një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga ana e produksionit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...