Debat i ashpër mes opinionistes dhe Kiarës: Nuk ke një mendim tëndin origjinal? Ti qenke ndikuar vetëm nga… (Video)

Date:

- Advertisement -

Kiara dhe opinionistja Zhaklin Lekatari kanë pasur një përplasje në Post Big Brother, në lidhje me qëndrimet dhe opinionet që banorja ka pasur gjatë lojës së saj.

Kiara: Çdo gjë në shpi rrotullohej rreth Luizit. Por në këto lloj përmasash jo. Edhe kur e kritikonin opinioistët, unë mendoja se mos po gabonte, kisha dhe frikën e zarfit të zi. Edhe i thoja pusho mos fol, duke e kritikuar gjatë gjithë kohës dhe unë. Po nuk e kisha menduar se do ishte kjo lloj fame jashtë.

VIDEO nga debati

Zhaklin Lekatari: E ke kritikuar jo se besoje tek ato kritikat e tua, apo tek vlerat apo mesazhet që doje të jepje

Kiara: Varet nga situata

Zhaklin Lekatari: Pra ti je ndikuar gjatë gjithë kohës nga ne? Pra ti nuk ke asnjë opinion tëndin dhe origjinal?

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...