Deklaratën që nuk e kemi vënë re, Luizi e ka thënë që në BBV se nuk fliste me Marion dhe Jonin (Video)

Date:

- Advertisement -

Ditën e djeshme, këngëtari Luiz Ejlli bëri disa deklarata të forta në lidhje me tre personat që u shfaqën si shokë të ngushtë të tij gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, Jon Ndoja, Mario Deda dhe Meridian Ramçaj.

Ai tha se Meridianin nuk e njihte mirë, ndërsa për Jonin dhe Marion deklaroi se kishin dy vite që nuk flisnin me njëri-tjetrin.

VIDEO nga deklarata e tij

Kjo deklaratë e tij, habiti paksa fansat, pasi kur Joni dhe Mario i shkuan në shtëpinë e BBV për ta surpizuar, Luizi i prezantoi si shokë të ngushtë që ishin rritur që në fëmijëri bashkë. Por, ai na i paska thënë edhe pse ka patur një periudhë që nuk kanë folur edhe pse ne ndoshta nuk e kemi vënë re.

“Kemi patur një periudhë shkëputje sepse u nominuam ndër veti, por ja që u ribashkuam prap” është deklarat që Luizi i thotë Arbanës për dy shokët e tij.

Që ata nuk flisnin para se Luizi të hynte në BBV vërtetohet dhe nga fakti se Joni dhe Mario kanë deklaruar se nuk e njihnin ish të dashurën e Luizit, Jurgenën.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...