Del video e anglezit në hotelin e Nikulajt, vëzhgonte biznesmenin dhe orientoi portugezin ekzekutor

Date:

- Advertisement -

Gjashtë persona janë shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit për vrasjen e biznesmenit, Ardian Nikulaj në Shëngjin pak ditë më parë.

Deri tani dyshohet se portugezi dhe një anglez, i cili ishte akomoduar në hotelin e Nikulajt si turist, kanë kryer vrasjen për llogari të dy vëllezërve Lekstakaj, të cilët në shenjë hakmarrjeje kanë bërë ekzekutimin me pagesë të Nikulaj.

VIDEO

Sikurse duket edhe nga kjo video e siguruar nga Ora Neës, anglezi shihet në hotelin e Nikulajt duke vëzhguar lëvizjes e këtij të fundit në datë 11 prill 2023.

Anglezi ka qenë njeriu që ka orientuar vrasësin Portugez, Për këtë vrasje janë shpallur në kërkim dhe dy vëllezërit Elton dhe Klodian Lekstakaj, të cilët janë të afërm të viktimave Lauren dhe Gëzim Lekstakaj, persona këta të vrarë nga Arben dhe Ardian Nikulaj.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....