Detaji TRONDITËS/ 37-vjeçarja u vra nga kunati në dhomën e gjumit, pranë kishte fëmijën 2-vjeçar

Date:

- Advertisement -

Detaje tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Shkozë.

Migena Sinani u vra më armë zjarri nga kunati i saj, Roland Sinani teksa ishte në e shtrirë në dhomën e gjumit.

Tronditës është fakti se pranë saj, ishte fëmija 2-vjeçar, ndërsa tjetri ishte në dhomën e gjyshërve.

Nëna e dy fëmijëve mbeti e vrarë në vend nga kunati, e më pas Roland Sinani vrau edhe veten në rrugën përballë banesës.

I shoqi i Migenës dhe vëllai i autorit nuk ishte në shtëpi, pasi ishte në punë duke qënë se punon taksist. Deri më tani raportohet se autori merrte mjekime për shëndetin mendor.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...