Dhunoi dhe i zhvati një të moshuari një shumë parash, arrestohet 19-vjeçari në Gramsh!

Date:

- Advertisement -

Një 19-vjeçar i identifikuar si Klajdi Jaupi është vënë në prangat e policisë së Gramshit pasi dhunoi dhe grabiti një të moshuar në qytet.

I riu i grabiti 55 000 lekë të moshuarit 82-vjeçar banues në fshatin Gjerë, të cilat Policia i ka gjetur dhe i ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

I moshuari ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....