“Nuk më ke lënduar as mua, as vëllain tim”, Beatrix Ramosaj paralajmëron hapa ligjore ndaj Albano Bogdos

Date:

- Advertisement -

Beatrix Ramosaj i është pergjigjur për herë të parë publikisht aktorit Albano Bogdo i cili e ofendoi rëndë në një emision televiziv.

Në një status në Instagram ajo është shprehur se fyerja e Albanos, që ai e konsideron humor nuk ka ofenduar atë, vëllain apo familjen e saj, por vajzat dhe gratë shqiptare.

Beatrix paralajmëron se do të ndërmarrë hapa ligjore ndaj aktorit në fjalë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...