“Do ju vras, do ju shkatërroj”, pas ankthit që i shkaktoi Noizyt, Cllevio përballet me akuzat në qeli, shihni se çfarë bën Rigelsi

Date:

- Advertisement -

Reperi Kleviol Ahmeti i njohur si “Cllevio Serbiano” u ndalua sot në Rinas pas kërcënimeve në Tik Tok ndaj Rigels Rajkun i njohur si “Noizy”.

Ndalim i ka ardhur pas denoncimit të Noizy dhe babai i tij, të cilët kanë thënë para uniformave blu se Kleviol Ahmeti i ka kërcënuar duke i thënë se “do i vrasë dhe shkatërrojë”.

Përmes një njoftimi zyrtar policia tha se 37-vjeçari Kleviol Ahmeti, banues në Lushnjë akuzohet për penale “Përndjekja”, pasi ka përndjekur disa herë, në rrjetet sociale, shtetasin R. R., banues në Durrës.

Ndërkohë, Noizy në rrjetet sociale vijon promovimin e albumit të tij më të ri “Alpha” si dhe së fundmi ka publikuar dhe këngën më të re të Ledrit, një projekt i dedikuar posaçërisht për urrejtësit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...