Zarfi/ Të martë shpallet finalisti i parë i Big Brother Vip, banorët ndahen në çifte (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Teksa na ndajnë vetëm pak ditë nga finalja e 6 Majit, gjatë spektaklit të të martës mund të shpallet finalisti i parë i këtij edicioni të “Big Brother Vip Albania”.

Kjo gjë iu është bërë me dije banorëve përmes një zarfi nga Vëllai i Madh. Ata janë ndarë nga produksioni në çifte dhe gjatë një minutazhi të caktuar nga Vëllai i Madh, ata duhet të tregojnë pse e meriton finalen dhe jo kundërshtari përballë.

Çiftet janë ndarë sipas kohëzgjatjes së qëndrimit brenda shtëpisë, Luiz-Nita, Elvis-Jori, Kiara-Efi, teksa 4 banorët e tjerë janë në burg.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...