Dua Lipa në një lidhje me ish të dashurin e Rita Ora-s?

Date:

- Advertisement -

Këngëtarja britanike Dua Lipa është duke u takuar fshehurazi me ish të dashurin e “rivales” Rita Ora.

Sipas “The Sun” Lipa, 27 vjeç, është lidhur me regjisorin francez Romain Gavras, 41 vjeç, i cili njihet më së shumti për regjinë e videoklipit për reperët Kanye West dhe Jay Z.

Babai i tij, 90-vjeçari Costa Gavras, ka fituar çmime të shumta Oscar.

“Dua dhe Romain janë njohur për disa muaj”, tha një burim për gazetën britanike.

“Ata e kanë shijuar kalimin e kohë së bashku. Dyshja u takuan në rrethet e ngushta të njëri-tjetrit gjatë periudhës festive dhe kanë shumë të përbashkëta”.

“Dua e di se sa e rëndësishme është të gjesh dikë që e kupton industrinë e saj. Ajo ndjen se Romain e kupton plotësisht. Ata të dy janë njerëz vërtet krijues”.

Lipa u fotografua duke lënë pas festën e çmimeve BAFTA në Londër me Gavras javën e kaluar, ndonëse regjisori e ndoqi një distancë të shkurtër.

Ata hynë në një makinë të drejtuar nga shoferi përpara se të largoheshin.

Dyshja u shfaqën gjithashtu në një postim në Instagram gjatë Krishtlindjeve, së bashku me miq të tjerë.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit. /Albanianpost.com

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...