“Dua të dal nga shtëpia”/ Ra ‘pre’ e misionit sekret nga Efi dhe Luizi, habit reagimi epik i Qetsorit (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Ditën e sotme Qetsori u ka komunikuar banorëve vendimin e tij për të dalë nga shtëpia e Big Brother.

Ai u ka bërë thirrje të gjithë mbështetësve të tij mos të votojnë më për të, e gjithashtu u ka dhënë mbështetjen e tij banorëve të shtëpisë.

VIDEO E Qetsorit

Qetsori i ka falenderuar dhe përgëzuar ata për karakterin e tyre, e më pas i ka kërkuar që në një bluzë të bardhë, të cilën do ta mbaj veshur mbrëmjen e së shtunës, secili banorë të shkruaj diçka simbolike.

“Ulnin zërin në situata të padrejta vetëm që të mos ofendoheshin…”/Antoneta Koçi e zhgënjyer nga vajzat e shtëpisë së “BBV”!
Pjesë nga biseda

Luizi: Ishte një mision sekret o Qetsor, lidhje ka?

Qetsori: Ishte misioni juaj?

Luizi: Po

Qetsori: Atëherë jam në lojë

Luizi: Po normal.Ç’punë ke ti me u largu? Je në terezi? Ishte mision, të të bindim ty, Nitën ose Krisitin për me hek dorë nga gara, me dëshirë. Dhe Efi ta filloj mbrëmë, kur ishte te krevati. Edhe të tha: “Unë kam mendu që Qetsori, të largohet se e ka fitu iher, e kshu”. Erdha unë edhe thashë “Madje, madje…unë e di që ka shprehë Qetsori që do lekë, unë po i jap të gjitha… që s’do të të jap asigja”

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...