E dimë çfarë na pret, shqiptarët kanë temperament”, trajneri i Çekisë e di atmosferën e “Air Albania“-s: E dimë që do të na dhembë

Date:

- Advertisement -

Shqipëria dhe Republika Çeke do të masin forcat në mbrëmjen e 12 tetorit në “Air Albania”. Një ndeshje mjaft e rëndësishme për objektivin e të dyja skuadrave. Trajneri i Çekisë ka folur për mediat në lidhje me këtë sfidë vendimtare. Silhavi është i vetëdijshëm për atmosferën e zjarrtë që e pret në Tiranë, por pavarësisht se sa do i duhet të vuajë, ai kërkon tre pikët ndaj kuqezinjve.

“Ne e dimë se çfarë na pret atje. Kemi disa informacione nga polakët që humbën atje 0-2. E pamë ambientin, shqiptarët kanë shumë temperament. Lojtarët elastikë duhet të vijnë atje. Shkojmë duke e ditur se do të dhembë dhe shkojmë atje për fitore. Ndeshja në Shqipëri ndoshta do të jetë shumë më e vështirë se ajo në shtëpi”, ka thënë Jaroslav Silavi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....