Xhoana rrëfen situatën e pazakontë: Ish-at më kanë si psikologe

Date:

- Advertisement -

Një nga pyetjet që iu drejtua ishullorve ishte: Mund të bëhesh shok me ish-partneren/partnerin?

Ishullorët kishin mendime të ndryshme në lidhje me temën, por Xhoana edhe këtë herë tërhoqi vëmendjen me përgjigjen e saj.

“Dy, tre ex-at që kam pasur për mua kanë shumë respekt dhe gjithmonë kanë qenë pranë meje në vështirësi. Padiskutim që edhe mua më kanë si psikologe, nuk e mohoj dot faktin se ndonjëherë mund të kaloj edhe më shumë se shokë”, ka thënë Xhoana.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...