E kapën ,“Mallkimi” vazhdon, Luiz Ejllit i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Date:

- Advertisement -

Luizit, pavarësisht famës së madhe dhe simpatisë në publik, duket se me rrjetet sociale nuk po i ecën shumë.

Faqja në Instagram që iu hap këngëtarit nga Kiara, pak ditë përpara se ai të shpallej fitues në Big Brother, është mbyllur.

Edhe pse kishte shkuar afërsisht 600 mijë ndjekës, prej mbrëmjes së djeshme, faqja e Luizit nuk është më aktive.

“Mallkimi” vazhdon, Luiz Ejllit i ndodh e papritura me rrjetet.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një sulm ndaj këngëtarit, apo thjesht ka vendosur që përkohësisht të qëndrojë larg rrjeteve sociale, për të marrë pak kohë për të kaluar me familjarët e tij.

Në disa intervista që ka dhënë së fundi për mediat, Luizi është shfaqur disi i lodhur, dhe i mbingarkuar me informacione të ndryshme që i janë dhënë për kohën që ai ka qenë pjesë e realit show-t.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....