“Efit nuk i dihet emri i të dashurit”, Ilda Bejleri “shpërthen” kundër finalistes së BBVIP: Ngeli Genci, Genci…

Date:

- Advertisement -

Ilda Bejleri ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në ‘Big Brother Fan Club’ për të folur mbi banorët dhe lojën e tyre.

Moderatorja ishte përkrahse e lojës së Luizit, të cilin e cilësoi si lojtarin më të mire të të gjithë ‘Big Brother-ave’.

E nga ana tjetër kishte kritika për Efin, që e cilësoi si fallco. Mes të tjerash tha se nuk ka qenë transparente me publikun, pasi nuk ka treguar ende kush është i dashuri i saj.

Sipas Ildës, ajo ka marrë pjesë në një “reality show” dhe duhet të jetë e hapur që publiku ta njohë.

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit njëherë, ngeli Genci Genci, çështje kjo? Unë nuk e shoh kurrë këtë popullaritetin e Efit. Është në një reality show. Nuk ka mundësi ta fitojë se dhe ato fansat aty janë familjarë. Ti Luizit i njeh këdo, motrën, nënën, kunatin.”- tha Ilda.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...