Fustani i Arbana Osmanit sonte në finale që kushton plotë 37 mijë euro

Date:

- Advertisement -

Sonte po mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP Albania”.

Në “Fan Club”, ishte producenti i “BBVA”, njëherit bashkëshorti i Arbana Osmanit, që u përgjigj në pyetje të shumta.

Një nga pyetjet ishte edhe ajo rreth fustanit që Arbana Osmani e mban sonte veshur.

Ky fustan i saj kushton plotë 37 mijë euro.

Moderatorja është komentuar shpesh lidhur me shuma të majme parash që shpenzon në veshjet e spektakleve.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....