“Po u rrëzove, vdes e s’ke shpëtim”, qytetarja shokohet nga agjentja imobiliare: Tallej me mua

Date:

- Advertisement -

Komunikimi vijon të mbetet një prej problemeve kryesore që sektori i shërbimeve ka në vendin tonë.

Një qytetare ka mbetur e habitur dhe shokuar nga përgjigjja e një agjenteje imobilare tek e cila është interesuar për një apartament.

Qytetarja thotë se kur ka kontaktuar me agjenten për një apartament në Tiranë, ajo i ka kthyer përgjigje aspak etike dhe njerëzore.

Qytetarja thotë se agjentja i ka marrë me tallje kërkesat e saj për kushtet e shtëpisë pasi ajo ishte e interesuar për sigurinë e fëmijës së saj.

Më poshtë gjeni edhe bisedën mes qytetares dhe agjente imobiliare.

Denoncimi i qytetares:

Pergjigja nje agjenteje imobilare me ka shokuar kur e pyes ne cilin kat ndodhet aparatenti per te cilin isha e interesuar! Komunikimi aspak etik dhe dhe mbi te gjjtha jo njerezor duke e mar me tallje kerkesen time si prind per sigurin e femijes tim me ka len pa fjal!Nuk e di cila agjensi e ka mar ne pun kte lloj specie por i them te nderroj profesion!

Nuk e di ne cilin kompani punon. Apartamenti ndodhet ne tiran te komuna e parisit per te cilin isha e interesuar

Njoftimin e pash online dhe komunikova nepermjet nr te tel

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...