Greqi/ Makineria që pret mishin i mori jetën, shqiptarja Ana la pas 2 fëmijë

Date:

- Advertisement -

Në foto është shqiptarja e ndjerë, Ana, e cila humbi jetën në sytë e vajzës së saj, në një dyqan mishi në Messolonghi të Greqisë. 50-vjeçarja humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e djeshme pasi u vra nga makineria e prerjes së mishit teksa po e pastronte atë.

Ngjarja tronditëse u pa nga vajza e saj, pasi bashkë me të ëmën kishin shkuar në dyqanin e mishit për të pastruar. E bija e Anës pas ngjarjes u dërgua në spital në gjendje shoku, teksa policia ka arrestuar pronarin e dyqanit ku ndodhi ngjarja.

Gruaja prej dy vitesh jetonte në Messolonghi me nënën dhe dy fëmijët, vajzën 18-vjeçare dhe djalin 10-vjeçar, që kur u largua nga Shqipëria, pas ndarjes nga burri.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...