VIDEO/ Manueli nga Fieri surprizon partneren në ceremoninë e diplomimit, Angelina i thotë “PO”

Date:

- Advertisement -

Në rrjet është publikuar një video ku shihen dy gëzime në një ditë të një çifti të ri të dashuruarish. Mes atmosferës së krijuar nga dekori i zemrës me tullumbace të kuqe dhe emocioneve të diplomimit, Angelina i tha “Po” Manuelit.

Video nga surpriza

Ky i fundit nga Fieri nisi lidhjen e dashurisë me Angelinën nga Bulqiza, 4 vite më parë, teksa tashmë romanca e tyre do të konkretizohet në martesë. Në ceremoninë e diplomimit të 1500 studentëve të UAMD-së, Manueli i propozoi martesë partneres së tij, Angelina.

Angelina Doga dhe Manuel Durraj jetojnë prej vitesh në Tiranë, aty ku kanë kryer edhe studimet, teksa banojnë në një lagje, vendi ku shkëmbyen edhe sinjalet e para të pëlqimit për njëri-tjetrin. Student në vit të 5-të tek Universiteti Bujqësor i Tiranës, në degën Mjekësi Veterinare, Manueli i rrëmbeu jo vetëm zemrën Angelinës, por edhe “Po-në” për martesë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...