Gruaja surprizon lushnjarin Silvinjo në fushë, vajza e trajnerit të Shqipërisë ndan foton në rrjetet sociale

Date:

- Advertisement -

Bashkëshortja dhe vajza e Silvinjos ndodhen në Gjermani për të mbështetur trajnerin dhe Kombëtaren shqiptare.

Tati është shumë aktive në rrjetet sociale teksa shpesh ndan foto dhe video në vendet që viziton apo edhe të familjarëve të saj.
Së fundmi ajo ka postuar një foto të prindërve së bashku. Silvinjo ndodhet me uniformën e punës, me siguri nga një ccast stërvitje teksa gruaja e puth dhe janë të dy të përqafuar.


Ky imazh është shpërndarë nga Tati në “InstaStory” duke e shoqëruar me një emoji me zemër.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...