Jeni kuriozë të dini në çfarë rolesh do t’i shihni Luizin dhe Oltën në filmin e përbashkët?

Date:

- Advertisement -

Banorët e edicionit të sapopërfunduar të “Big Brother VIP” duket se do i shohim sërish bashkë në një film. Burime për mediat zbuluan pak kohë më parë se Eduart Grishaj do të realizojë një film me të gjithë banorët e BBV-së.

Kjo u konfirmua edhe nga një InstStory e Olta Gixharit, e cila pas një pyetje nga fansat zbuloi se po punon për një film ku shkruante: “Një film me një kast që as ju shkon në mendje”.Por ajo ç’ka na kuriozonte ishte roli i Luizit dhe Oltës.

Burime për “Kryefjala” kanë zbuluar se në film Olta dhe Luizi do të jenë çift, burrë e grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.

Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film. Deri atëherë na mbetet të presim! Olta gjithashtu shpeshherë është shprehur se Luizin e ka mik tani më që gjithë loja mbaroi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...