“Jurgena reagon për takimin me Luizin”, profili “fake” që bëri lëmsh rrjetin dhe mediat

Date:

- Advertisement -

Në rrjet kanë qarkulluar së fundmi disa foto mbi të cilat u ndërtuan lajme, takime sekrete, histori dashurie e tradhtie.

Faqe anonime në rrjetet sociale “tronditën” fansat kur krijuan nga hiçi një takim mes Luizit dhe Jurgenës, ish të dashurës së tij.

Pre e gënjeshtrave dhe e profileve fake, ranë edhe mediat. Pati prej atyre që madje morën edhe prononcime nga “falsët”.

Kështu për shembull portali “Kryefjala.com” pasi kontaktoi me profilin fals të Jurgenës, qetësoi ndjekësit e Luizit dhe Kiarës duke qartësuar se “takimi mes tyre ishte thjesht rastësi”.

“Prania në të njëjtën parukeri me Luizin ka qenë rastësi, nuk jemi takuar”- është shprehur “Jurgena” për Kryefjala.com.

Si përfundim rrini të qetë të dashur fansa të çiftit: Luizi nuk e ka tradhtuar Kiarën… të paktën jo me “Jurgenën” e Instagramit.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi: “Do të jem në stadium dhe do të bëj tifo për Serbinë”

Ish-kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, mbrëmjen...

Hyrja e tifozit në fushë i kushton shtrenjtë Shqipërisë, UEFA nis procedim kundër kuqezinjve

UEFA ka nisur procedim disiplinor kundër Shqipërisë, më saktësisht...

Notat e Shqipërisë/ Hysaj shpëtoi kokën para golit, Asllani dukej si lojtar i Italisë, Broja i vetëm në shtëpi

Strakosha (6.5): “Të gjithë u befasuan kur panë Strakoshën...