“Kështu ma dha truri”, thotë 34-vjeçari që monitoronte gruan me kamera dhe e dhunonte

Date:

- Advertisement -

Kështu ma dha truri”, këto janë fjalët e 34-vjeçarit Asqeri Mandri i cili prej disa muajsh mbante të monitoruar me kamera lëvizjet e gruas së tij.

34-vjeçari ishte kthyer nga Gjermania gjashtë muaj më parë dhe që prej atij momenti kishte nisur të dyshonte te gruaja e tij dhe ishte xheloze ndaj saj. Xhelozia e tij kishte arritur deri në atë pikë, sa ai e kishte shkëputur gruan edhe nga puna.

Çifti janë prindër të 4 fëmijëve dhe Mandri ka ushtruar dhunë edhe ndaj tyre. Ka qenë vetë gruaja ajo që ka bërë denoncim në polici për bashkëshortin dhe ka deklaruar se ai e akuzonte për tradhti.

Në pamjet e kamerave të sigurisë shfaqet 34-vjecari, i cili në momente të ndryshme teksa luante me fëmijët ngrihej dhe ushtronte dhunë ndaj gruas. Policia ka sekuestruar pamje nga kamerat e sigurisë si provë materiale, të cilat do të shërbejnë si prova në procesin e hetimit në vijim.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...