“BMW-ja” e tij u përplas me një autobus, humb jetën 22-vjeçari shqiptar

Date:

- Advertisement -

Një 22-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Piacenza, Itali.

Mediat italiane raportojnë se 22-vjeçari Eriseldo Neli, mbrëmjen e 5 shkurtit, ishte në timonin e një mjeti tip BMW në hyrje të unazës jugore të autostradës Piacenza Sud kur u përplas ballë përballë me një autobus.

Ka dyshime se i riu shqiptar, ka humbur kontrollin e makinës së tij dhe ajo ka devijuar nga rruga dhe është përplasur kokë më kokë me një autobus që vinte nga drejtimi i kundërt. Nga përplasja me parakolpin e autobusit, pjesa e majtë e BMW-së është shpërbërë tërësisht dhe 22-vjeçari ka përfunduar në sediljet e pasagjerëve dhe më pas në asfalt. Kanë qenë disa motorisë kalimtarë ata që kanë ngritur alarmin dhe kanë njoftuar ambulancën në vendngjarje.

Por kur mjekët mbërritën në vendngjarje, ata deklaruan vdekjen e 22-vjeçarit shqiptar pasi lëndimet dhe traumat e marra ishin shumë serioze.

Shoferi i autobusit ishte i padëmtuar , por i tronditur nga ajo që ndodhi. Si makina ashtu edhe autobusi janë sekuestruar dhe trupi i pajetë i 22-vjeçarit ndodhet në dispozicion të organeve të drejtësisë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...