Kritikoi opinionistët e Big Brother Vip, shkarkohet nga puna Arjan Konomi?

Date:

- Advertisement -

Përveç qytetarëve, kritik i opinionistëve të Big Brother Vip, Arbër Hajdarit dhe Zhaklin Lekatarit ka qenë edhe opinionisti i njohur Arjan Konomi.

Më herët ai i ka konsideruar dy opinionistët e BBV si opinionistë të diskutimit me nivel të ulët dhe mediokër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Konomi tha se teksa i dëgjon kur japin opinionet e tyre i duket sikur shikon njerëz mediokër të cilët diskutojnë në një lokal periferie.

“Tek i dëgjoja mu duk sikur po shikoja njerëz të rëndomtë, mediokër që diskutojnë në një lokal periferie dhe japin e marrin, thonë e stërthonë, e kthejnë e debatojnë në mënyrën më vulgare në një spektakël që imagjo se sa shije të hidhur që të lë”, shprehej ai në rrjetet e tij sociale.

Ndërkohë, gjatë ditëve të fundit lart e poshtë po qarkullojnë zëra se Arjan Konomi ka shkëputur kontratën e punës me “Top Channel”.

Zëra pranë opinionistit spekulojnë që arsye janë saktësisht deklaratat e bëra për dy kolegët e tij. Ndërkohë deri më tani lidhur me këto lajme që qarkullojnë koridoreve nuk ka asnjë reagim nga vetë Arjani apo nga televizioni, por një tjetër gjë që kemi vënë re është fakti se opinionisti ka munguar këto ditët e fundit në “Përputhen” dhe se ndodhet në Londër.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...