“Pyetje me spec”, Jori dhe Luizi tregojnë pozicionet e tyre të preferuara në s*ks (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Banorët e Big Brother Vip kanë kaluar momente argëtuese mbrëmjen e djeshme në një “Pyjama Party” të organizuar nga Vëllai i Madh. Ata luajtën disa lojëra ku duhet t’u përgjigjeshin pyetjeve me “spec”, të kryenin dënime të ndryshme, ose të pinin shots-a.

Por gjatë lojës së rrotullimit me shishe, banorët nuk i kanë kursyer aspak edhe pyetjet rreth erotizmit.

Kristi i ka kërkuar Jorit që të tregojë pozicionin e preferuar në seks, ku fillimisht ajo hezitoi por më pas iu përgjigj duke thënë:

“Sipër tavolinës, me kurrizin mbi tavolinë dhe këmbët mbi shpatullat e partnerit” u shpreh Jori për pozicion e preferuar të saj seksual.

E njëjta pyetje iu bë edhe Luizit, i cili tha se “dihet, pozicioni i preferuar është doggy style.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....