Luizi bën dush pranë Jorit, Kiara “çmendet” nga xhelozia: T’i pres dhe t’i jap në dorë (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Kiara Tito ka shfaqur shenja xhelozie për modelen Jori Delli, ku kjo e fundit ngacmohet shpesh me Luizi Ejllin.

Para Prime-it të djeshëm, teksa të dy banorët kanë qenë duke bërë dush, moderatorja shkoi në dhomën e grimit për t’u përgatitur për spektaklin.

Në një moment Kiara është çuar dhe i ka shkuar Luizit afër, duke e paralajmëruar që të mos bëjë gabime, përndryshe “ja pret dhe ia jep në dorë”.

VIDEO

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...