VIDEO/ Luizi surprizon fansen e tij më të madhe, reagimi emocionues

Date:

- Advertisement -

Fansat e tij kanë qenë nga më të çmendurit që historia e personzheve VIP shqiptarë ka njohur. Po flasim pikërisht për Luiz Ejllin.

Gjatë eksperiencës në ‘BBV’ shumë persona e ndoqën Luizin ‘këmba këmbës’, natë e ditë, e një prej tyre është edhe zonja Kristina, e cila jeton në Greqi. Videot e saj ku përshëndeste Luizin, fliste për të dhe e puthte nga ekrani janë bërë virale në ‘Tik Tok’.

Video nga komunikimi me fansen e tij

E tashmë që Luizi ka dalë nga shtëpia e famshme, është koha që t’ja shpërblejë sado pak kohën që ajo mori për ta ndjekur. Luizi na ka treguar përmes një video surprizën që kishte përgatitur për Kristinën. Ai e merr me video për ta përshëndetur.

Gëzimi i Kristinës s’ka koment.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...