Kërkohej prej dy ditësh, gjendet pa shenja jete 59-vjeçari në Lushnje

Date:

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Plug, Lushnje. Mësohet se sot, është gjetur pa shenja jete në një kanal të fshatit, shtetasi me iniciale A. K., 59 vjeç. Ky i fundit ishte shpallur në kërkim nga policia, pasi kishte që në datë 25 maj që ishte larguar nga banesa. Mësohet se 59-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Policia:

Lushnjë/informacion paraprak Me datë 29.05.2023, rreth orës 14:25, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në një kanal në fshatin Plug, shtetasi A. K., 59 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim nga Komisariati i Policisë Lushnjë, për largim nga banesa në datë 27.05.2023. Paraprakisht dyshohet se 59-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

“Ky Europian do të na rrisë më shumë”, Gjimshiti falenderon tifozët: Na kanë mbështetur kudo

Ka përfunduar sot Kampionati Europian për Shqipërinë. Kuqezinjtë u...

“Në Euro 2020 shërbente si kamarier”, Marca artikull Asllanit: “Motori” i Shqipërisë që do të sfidojë Spanjën

Kristjan Asllani padiskutim është një nga liderët e Kombëtares,...

Shkodrani Broja apo Lushnjari Manaj? Dyshimi më i madh i Silvinjos, do të zgjidhet në fund

Shqipëria do të përballet sot kundër Spanjës në orën...