Luizi tha se kishte 2 vite pa folur me të, reagon Joni (Video)

Date:

- Advertisement -

Pas reagimeve të Meridianit, rradhën duket se e ka Joni për t’ju përgjigjur deklaratës së Luizit. Për Jonin dhe Marion, këngëtari u shpreh se kishte 2 vite pa folur me ta.

Kujtojmë që Joni ishte dhe dëshmitar në dasmën e Luizit dhe Kiarës, në finalen e madhe të BBV.

VIDEO nga reagimi i Jonit

Pas intervistës së Luizit, Joni ka shpërndarë në Instastory një fragment të shkëputur nga filmi i njohur shqiptar “Cifti i lumtur”, ku aktori shprehet me fjalët:
“Unë nuk e di se cfarë i thonë kësaj…”

Edhe pse në mënyrë jo të drejtëpërdrejtë, duket sikur kjo është mënyra që Joni zgjodhi për t’u përgjigjur të gjithë situatës së krijuar.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...