Luizit nuk i del e keqja me ish-banorin: Nuk ia fal Armaldos… (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Ish- banorët e Big Brother janë përmendur shpesh herë nga banorët e tjerë të cilët po shijojnë ditët e fundit në BBV.

Mbrëmjen e djeshme teksa Luizi po bisedonte me Efin dhe me Kristin i tha atyre se nuk do ia harrojë kurrë Armaldos që përpara se të dilte nga shtëpia, tha se ai ka përzemër vetëm Oltën dhe Kiarën dhe donte që ta përcillinin vetëm ato.

VIDEO

Ndërsa Efi nga ana tjetër solli në vëmendje spektaklin kur ajo u nominua, për shkak të një nominimi “kokë më kokë” me Kiarën dhe Luizin.

Ajo tha se Olta Gixhari ishte e vetmja banore që nuk e përcolli atë te dera dhe se as nuk e takoi madje.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...