Me bluzë të kuqe dhe kapele: Ky është i riu që grabiti dyqanin e “Vodafone”

Date:

- Advertisement -

Personi që shihni në foto është i riu që mbrëmjen e sotme ka grabitur një dyqan “Vodafone” në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë

I riu që ende nuk është identifikuar, i veshur me xhinse, bluzë të kuqe dhe kapele në dyqan rreth orës 20:35. Më pas ai ka futur dorën në brez për të nxjerr pistoletën dhe i ka marrë shitëses së dyqanit xhiron ditore në vlerën rreth 400 mijë lekë të vjetra.

Pas kësaj ai është larguar me shpejtësi dhe policia ende nuk ka rënë në gjurmët e tij.

Për këtë rast mund të themi se hajduti ka vjedhur hajdutët, pasi Vodafone çdo ditë e më shumë zhvat dhe vjedh shqiptarët nëpërmjet shërbimeve që ofron.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...