Me një grusht bëri për spital 36-vjeçarin grek, vetëdorëzohet boksieri shqiptar

Date:

- Advertisement -

Në Komisariatin e Elefsinës, Greqi është vetëdorëzuar boksieri shqiptar Migen Pepa, i cili shtatë ditë më parë dërgoi në reanimacion 36-vjeçarin Thanos Adam pas një sherri në rrugë.

Migen Pepa i shoqëruar nga avokati i tij ka mbërritur në komisariat për të dëshmuar për ngjarjen.

Gjithçka ka ndodhur të premten mbrëma. 36-vjeçari grek kishte dalë dhe duke u kthyer për të marrë makinën e tij, kishte debatuar me dy persona që ndodheshin në një automjet, i cili hyri ilegalisht në një rrugë njëkalimshme. Më pas ai ka nisur të debatojë me boksierin shqiptar i cili me një goditje në kokë e ka çuar në reanimacion në gjendje të rëndë për jetën.

36-vjeçari është i intubuar në spitalin Atticon me hematoma të shumta në kokë.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...