“Më pëlqen Gjimshiti, e ka hundën e madhe, e tregon që është shqiptar”! Tifozja i habit të gjithë: Si mori grua serbe ky me gjithë këtë hundë? (Video)

Date:

- Advertisement -

Kleona Tela, tifozja e Tiranës ka shkaktuar të qeshura në studio me fjalët e saj për Berat Gjimshitin. E ftuar në emisionin “Ora Sport” që transmetohet në “RTV Ora”, Tela është pyetur për lojtarin e saj të preferuar te Kombëtarja. Zgjedhja ishte Berat Gjimshiti, por arsyetimi nuk dëgjohet edhe aq shpesh.

VIDEO nga emisioni kur ben deklaraten

“Mua më pëlqen Berat Gjimshiti. Ky më pëlqen se e ka hundën e madhe. E tregon që është shqiptar. E vetmja gjë e keqe është që ka marrë grua serbe. Gjithë ai cun, me gjithë atë hundë, duhej të merrte grua shqiptare”, tha Kleona Tela. /Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...