Momenti pikant kur Guardiola provokon Viniciusin: Vini, a do luani apo jo? (VIDEO)

Date:

- Advertisement -

Manchester City bëri Real Madridin të dukej si një ekip i vogël mbrëmjen e djeshme. Skuadra angleze fitoi me shifrat 4-0, duke dominuar tërësisht takimin. Reali i Madridit ishte tërësisht në hije në pjesën e parë të ndeshjes, aq sa Guardiola ka provokuar kundërshtarët.

VIDEO kur Pep Guardiola e ngacmon

Trajneri spanjoll ka thërritur Vinicius Junior-in gjatë lojës, duke provokuar me batuta. “Vini, Vini, a do të luani?”,- ka pyetur Guardiola. “Po, po, për pak”, i është përgjigjur duke qeshur Viniciusi.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...