VIDEO/ “Unë me ty kam ra në dashnie”/ Benet Beci dhe Spiropali e “djegin” pas fitores në Shkodër

Date:

- Advertisement -

Për herë të parë në 32 vite demokraci, Bashkia e Shkodrës u fitua nga e majta. Në zgjedhjet lokale të 14 Majit, kandidati i PS-së Benet Beci arriti të fitonte me mbi 10 mijë vota diferencë ndaj rivalit të tij Bardh Spahia.

VIDEO nga festa

Pas fitores historike, Partia Socialiste e Shkodrës ka organizuar një festë madhështore me gjithë simpatizantët e saj. Në këtë festë nuk mund të mungonte dhe kryebashkiaku i ri Benet Beci dhe drejtuesja politike e PS-së për Qarkun e Shkodrës Elisa Spiropali

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Beci dhe Spiropali shfaqen duke kërcyer së bashku në një atmosferë të zjarrtë, teksa në sfond dëgjohen vargjet e këngës “Unë me ty kam ranë dashnie”.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...