Murinjo e humb toruan në minutat e fundit, është gati të përleshet me lojtarët e Sevijas (Video)

Date:

- Advertisement -

Minutat e fundit të kohës shtesë të finales së Ligës së Europës nuk kanë kaluar qetësisht për Zhoze Murinjon. Portugezi njihet për temperamentin e tij, që ka qenë i dukshëm edhe sot. Pakënaqësitë ndaj arbitrit nuk kanë qenë të vetmet, teksa ka padur probleme edhe me ekipin kundërshtar.

VIDEO nga tensioni i Murinjos

Murinjo e ka humbur toruan në minutën e 119, kur ishte gati të përleshej me futbollistët e Sevijas. Me sa duket mënyra e tyre e lojës në fund të ndeshjes ka nervozuar trajnerin e Romës. Është dashur ndërhyrja e stafit teknik dhe e arbitrave për të qetësuar situatën./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....

Konflikti Duka – Martinaj? Zbardhet dëshmia e Ilir Selmanit

Ilir Selmani, i dënuar me 28 vite burg si...