“Ne u tallëm me Andreas Ndojin”! Në Greqi flasin për mbrojtësin: Është me fat që nuk i erdhi ftesa e Kombëtares, kështu i kalon më mirë pushimet

Date:

- Advertisement -

Andreas Ndoji nuk është ftuar nga Greqia për ndeshjet e muajit qershor. Ky vendim erdhi si një bombë për mbrojtësin e Olimpiakosit që kishte refuzuar Shqipërinë dhe pasi u zgjidh problemi i dokumentacioneve, priste debutimin e tij me helenët.
“Gazzetta.gr” ka bërë një artikull ku e ka cilësuar si një tallje të madhe të Kombëtares së Greqisë me Ndojin këtë rast.

“Është me fat që nuk është thirrur nga Kombëtarja jonë, do t’i kalojë më bukur pushimet kështu. I thanë këtij djali se e duan në Kombëtaren e Greqisë. Ai shkoi që t’i thoshte JO Shqipërisë, vrapoi për të marrë të gjitha letrat e nevojshme dhe pas ndeshjes së fundit ndaj PAOK i thanë: “Bëhu gati për ndeshjet e Kombëtares”. Në fund nuk e thërriten”, shkruhet në median greke.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....