Noizy goditi Klevion/ Nëna e Laertit njoftoi të birin: Më vjen keq për të! Në mbrëmje vendoset tritoli!

Date:

- Advertisement -

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e ndodhur vitin e shkuar, kur në lokalin e Noizyt u vendos tritol.

Policia ka zbuluar se Laert Haxhiu është njoftuar nga nëna e tij se reperin Kleviol Ahmetaj, e kanë dhunuar në Durrës dhe për këtë kishte shqetësim dhe ndjente keqardhje, pasi ishte bërë mediatike.

Ka qenë Laert Haxhiu, ai i cili menjëherë ka telefonuar Marjus(Artan) Tafanin, të cilit i ka thënë të gjejë një kilogram eksploziv.

Lënda plasëse është marrë në Tepelenë dhe është vendosur pas mesnate në lokalin e Noizyt. Policia thotë se për këtë ngjarje janë në hetim Laert Haxhiu, Marjus Tafani, Lulëzim Spahia dhe Ersiano Abedini.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari: Unë do iu nxirrja edhe kafe

LIVE Italianët largohen pa paguar apartamentin në Tiranë, pronari:...

“Dritarja në tualet është luks”- Agjenti: Banesat në okazion vetëm kur kanë defekt

Konsulenti imobiliar, Orgest Beti, është shprehur se banesat nxirren...

Bota e errët taksive në Tiranë: Si taksistët shesin k*kainë dhe rrjeti i punonjësve të s*ksit

Kokaina po shpërndahet nëpër Shqipëri si kurrë më parë....