VIDEO/ Në Kolumbi ekzistojnë tifozët e një ekipi që nuk shohin kurrë futboll në stadium, të gjithë me sytë te…policja

Date:

- Advertisement -

Alexa Narvaez është emri i polices, për shkak të së cilës tifozët në ndeshjet e ekipit kolumbian America De Cali nuk janë shumë të interesuar për atë që po ndodh në fushë. Arsyet janë mjaft të qarta.

VIDEO kur shikojne policen nga fundshpina

Alexa po merr të gjithë vëmendjen në fushën e futbollit, megjithëse detyra e saj është të vendos rendin dhe qetësinë në ndeshjet e America Cali. Në fakt, nuk duket të ketë një punë të vështirë shumë pasi tifozët në shumtën e rasteve qëndrojnë të ulur dhe duke e shikuar në qetësi.

Format e trupit të saj janë padyshim impresionuese, aq sa është quajtur si një nga policet më seksi në botë. E si për të shtuar më shumë zjarrin, mendon po vetë Alexa që zgjedh veshje të ngushta në mënyrë që të tregojë më tepër format e saj. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related