“Nuk e kemi parë kurrë Luin të qajë për një femër”, shoku i Luizit: Unë nuk do e duroja dot Kiarën

Date:

- Advertisement -

Miqtë e Luizit nuk ndajnë të njëjtin mendim me të kur bëhet fjalë për Kiarën. Joni dhe Mario, miqtë që surprizuan Luizin brenda ‘Big Brother VIP’ kanë dyshime mbi dashurinë e Kiarës.

Teksa ishin të ftuar në ‘Ftesë në 5’, ata deklaruan se ka gjëra që nuk pëlqejnë te Kiara ndërsa Joni tregoi se nëse do ishte në vendin e Luizit, nuk do e duronte dot.

Biseda:

Joni: Të shoh Luizin duke qarë për një femër nuk e kam parë. Dua ta besoj se është e vërtetë. Kiara ka momentet e veta ku nuk është e sigurtë, ka gjëra që mua nuk më pëlqejnë, e largon në një mënyrë, që të jem unë, them ik moj një jetë kam. Nuk do e duroja. Luizi është shumë i përfshirë, po e duron shumë, ndaj them është shumë i përfshirë me Kiarën.

Mario: Luizi është shumë i dashur, mundohet të japë gjithçka. Ndikon edhe shtëpia. Sjellja ndaj të tjerëve.

Joni: Për Kiarën ndikon shtëpia.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Vëllai i Enkelejda Danajt: Burri e dh*nonte dhe kur ishte shtatzënë!

Dëshmi tronditëse janë zbardhur për vrasjen e 40-vjeçares Enkelejda...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën,...