Nuk është Luana Vjollca, publikohet VIDEO origjinale që vërteton se nuk është moderatorja!

Date:

- Advertisement -

Ka shkaktuar debat të madh një video intime e shpërndarë gjatë ditëve të fundit në aplikacionin Whats App.

Video qe u perfol 

Në thelb videoja intime e një vajze që ia çon të dashurit nuk përbën interes publik, por rrethanat e publikimit të saj si edhe deklaratat se është gjetur në telefonin e një shumë të kërkuari kanë shtuar intrigën, por edhe vëmendjen e publikut për rastet e lidhjeve të grupeve kriminale me botën mediatike dhe më gjerë.

Në media u aludua se vajza në video ishte prezantuesja Luana Vjollca, e cila mohoi kategorikisht diçka të tilla duke treguar diferencat në trupin e vajzës së videos dhe të asaj.

VoxNews ka siguruar videon origjinale ku nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër dhe video është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale.

Për shkaqe etike ne nuk mund ta publikojmë videon por për ta parë atë klikoni linkun dhe mund të bëni dallimet që duken .

Siç duket dhe nga pamjet nuk është moderatorja Luana Vjollca por një vajzë tjetër ku është marrë fytyra e moderatores dhe është vendosur në video./VoxNews

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Egnatias nuk i lejohen hapat fals, Edlir Tetova “kopsit” titullarët

Egnatia do të luajë ndeshjen e kthimit me Borac...

FOTO/ Tritoli në Elbasan, Xhovana Nikolli MESAZH Nuredin Dumanit: Ti s’je burrë por ordiner!

Xhovana Nikolli ka reaguar për herë të parë në...

Raporti i Komisionit Europian: Turizmi në Shqipëri u rrit me 86%

Shqipëria renditet e para në rritjen e turizmit duke...