“Nuk toleroj histerinë kolektive”, e motra normalizon kërcimin dhe të qeshurat e Megi Pojanit mbi varr: Çdo njeri vepron si ta ndjejë

Date:

- Advertisement -

Pas Megit, ka ardhur edhe reagimi i motrës së saj Inës, për videon skandaloze ku talleshin në varrin e stërgjyshes së tyre.

Në një koment në një nga postimet e mediave Ina justifikon veprimin e motës së saj ku më tej thotë se secili ka mënyrën e tij për t’i shprehur ndjenjat.

Ndër të tjera Ina thekson se dhimbjen e atyre personave që janë prekur e kupton, mirëpo historinë kolektive nuk e toleron.

“Është normale të bësh çfarë të duash dhe ti shprehësh njenjat e tua në mënyrën tënde. Është cilësuar është varri i strëgjyshes dhe meqë mami ngarkohet ne e bëjmë të qeshë. Çdo njeri reagon si të dojë dhe si ta ndjejë.

Gabimi këtu nuk është veprimi por postimi. Trishtimin e njerëzve që kanë dhimbje e kuptoj por askush në video nuk po tallet me dhimbjen e askujt. E ndërsa dhimbjen e kuptoj histerinë kolektive nuk e toleroj dhe as nuk më tremb sepse e di shumë mirë çfarë zemre ka motra ime dhe e di që në video nuk ka një grimcë dashakeqësie”.

- Advertisement -

Share post:

Më të lexuarat

Me shume
Related

Si më le vetëm o vëllaçko?”, motra e Emilijanit në lot: Ma dogje zemrën!

Emiljan Pine është 37-vjeçari i vrarë mbrëmjen e kaluar...

Shtëpia molla e sherrit, korçari vrau 40-vjeçarin dhe më pas veten

Babai i autorit Ilo Lluka, i cili vrau mbrëmjen...

VIDEO/ Muçi driblon dy kundërshtarë dhe i jep mundësinë Rashicës për të shënuar, rasti i humbur nga sulmuesi shqiptar

Beshiktashi është gjysmëfinalisti i radhës në Kupën e Turqisë....

Sot i jepet lamtumira e fundit 26-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin tragjik në Prishtinë

Dy ditë më parë, një aksident i rëndë ka...